Co nowego w modzie w sezonie wiosna/lato 2021.

 

     Cześć dziewczyny, ponieważ rok 2020 przyniósł nam wszystkim nieoczekiwany zwrot i zatrzymał nas w domach to z nadzieją patrzymy już na przyszły rok . Chodzi mi o to, że każdy z nas pragnie dziś przede wszystkim normalności. Na pewno wiele z Was planuje lub chociaż rozmyśla co będzie robić w przyszłym roku oraz jak zmieni się moda ? W 2021 roku będzie widać wpływ panującej pandemii. W stylizacjach już na tą chwilę wiadomo, że do modnych dodatków dołączą maseczki na twarz.

Zatem co będzie modne w 2021 roku ….


    Kryzys i okres izolacji, spowodowany korona wirusem, wpłyną na pragnienia konsumentów. Świat mody będzie dążył do stworzenia wygodniejszych i bardziej kreatywnych rzeczy. Pragnienie koloru będzie w tym roku dużo większe, naturalne odcienie , takie jak żółty, zielony oraz niebieski. Większość domów mody będzie chciała wnieść do mody więcej radości. Bardzo ważna dla konsumentów stanie się również wygoda noszenia ponieważ okres izolacji sprawił że pozwoliliśmy sobie na większy wybór wygodnych ubrań.  Modne będą oversizowe kroje bluzek, bluz ale też spodnie o luźniejszym, a nawet dresowym kroju. Zdaje się, że moda sportowa w 2021 roku przeżyje swój renesans. Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą  krótkie topy tzw. Crop top z odkrytym brzuchem.

nowości 2021 wiosna lato

 

W modzie na 2021 rok widać też duży wpływ lat 80. Białe oraz lekko różowe stroje w stylu Barbie ale bardziej nowoczesne możemy zauważyć w propozycjach Chanel. Ogólnie duże domy mody na sezon wiosna/lato 2021 stawiają przede wszystkim na radość oraz celebrowanie życia. Możemy się spodziewać strojów z cekinami oraz wieloma innymi błyszczącymi gadżetami, które będą się przeplatać z przezroczystym materiałem jako dodatek w sukienkach lub topach.

Jeżeli chodzi o sukienki to królować będą zwiewne formy oraz tiul. Jako dodatki możemy spodziewać się prześwitujących  wstawek materiałowych, błysku oraz dodatków z siatki. Jest też wiele prostych form w pastelowych kolorach w zestawieniu z luźnymi marynarkami lub Jeanowymi kurtkami. Modny tak ja w 2020 roku będzie też kołnierz a’la Piotruś Pan.

wiosna lato nowosci 2021

Jak widać moda na sezon wiosna/lato 2021 będzie starała się w pewnym stopniu wynagrodzić nam  okres izolacji. Moda będzie wygodna w radosnych barwach, celebrująca życie. Ja osobiście już nie mogę doczekać się tego okresu, ponieważ w 100% wpisuję się w ten look.